Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Szczepankowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Wambierzycka

Krzyk,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp dom W zabudowie bliźniaczej _ konstrukcja szkieletowa _ energooszczędny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Iwiny

Iwiny(Szczepankowice + 16 km)

933 000 zł127,89 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wrocław

Kuźniki,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

1 630 000 zł133,17 m² 12 239,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Marcinowice

Marcinowice(Szczepankowice + 22 km)

1 490 000 zł224,50 m² 6 636,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały(Szczepankowice + 10 km)

1 490 000 zł158,77 m² 9 384,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny bliźniak położony w miejscowości Tyniec Mały, gmina Kobierzyce. Powierzchnia domu wynosi 158,77 m2, powierzchnia działki 500 m2. Dom budowany z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Psie Pole,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczny dom wolnostojący o powierzchni 350 mkw na działce 900 mkw w Kiełczowie, lokalizacja tuż przy granicy miasta Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Marszowice,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak podatku pcc 2% - 0% prowizji - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice(Szczepankowice + 19 km)

1 059 600 zł133,04 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Polanowice,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z systemem Smart Home - gotowy, by spełnić Twoje marzenia! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Przedstawiam wyjątkową propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Turawska

Krzyk,Wrocław(Szczepankowice + 21 km)

1 329 130 zł142,80 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Szczepankowice,dolnośląskie

1 050 000 zł307 m² 3 416,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 145 m2 (powierzchnia całkowita 307,35 m2) na dużej działce 773 m2 zlokalizowany w miejscowości Szczepankowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczepankowice

Szczepankowice,dolnośląskie

1 050 000 zł307 m² 3 416,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:773 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Szczepankowice,dolnośląskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szanowni Państwo, przedstawiamy doskonałą ofertę domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w malowniczych Szczepankowicach, tuż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij